Servisní specialista

Požadavky:

  • minimálně úplné střední vzdělání s maturitou
  • dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
  • obchodní talent
  • dobrá znalost práce na PC
  • pracovitost, pracovní nasazení a pozitivní přístup k práci
  • samostatnost, flexibilita, zodpovědnost
  • jazykové schopnosti nejsou podmínkou

Co vás čeká

  • péče o stávající klienty pobočky
  • komunikace s klienty na pobočce i po telefonu; řešení požadavku klienta
  • komunikace s obchodními partnery

Co nabízíme

  • mzda 20.000,- až 30.000,- Kč hrubého
  • pracoviště Partners market Semily, Tyršova 27, 513 01
  • zaměstnanecké benefity: stravenky, příspěvek na penzijní připojištění

Kontaktujte nás

Pracoviště:

  • Tyršova č.p. 27, 513 01  Semily,

Kontakt:

  • Ondřej Zeman, tel: 608 027 552, email: pm.semily.prace@partners.cz (adresa pro zaslání životopisu a motivačního dopisu)

Osobní údaje uchazeče:

× Odeslání formuláře se nezdařilo.

Zajímají vás všechny otevřené pozice v Partners? Podívejte se na naši kariérní stránku na jobs.cz .